ROTTR در PC و PS4Pro (مقایسه تصویری)

اسکوئر انیکس روز جاری تصاویر جدیدی را از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو بازی Rise of The Tomb Raider منتشر کرد و احتمالا بسیاری از شما می‌خواهید بدانید گرافیک نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو می‌تواند به نسخه رایانه‌های شخصی در رزولوشن ۴k دست یابد یا خیر. یکی از کاربران نئوگف به نام Wishmaster92 به‌تازگی تصاویر مقایسه‌ای آن‌ها را به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، Rise of the Tomb Raider در پلی‌استیشن ۴ پرو کمی تارتر به‌نظر می‌رسد که شاید بسیاری از شما انتظارش را داشتید. ظاهرا بازی با رزولوشن واقعی ۴k برروی پلی‌استیشن ۴ پرو اجرا نمی‌شود که احتمالا دلیل این تاری تصاویر هم همین است.

البته چنین چیزی باعث تعجب ما نمی‌شود. مارک سرنی هم ادعا کرده پلی‌استیشن ۴ پرو باید صحنه‌ها را از رزولوشن‌ کمتر بازسازی کند و به upscale کردن آن‌ها در ۴k بپردازد. در حالی که مقداری از عناوین مستقل در رزولوشن واقعی ۴k به اجرا در می‌آیند، بسیاری از بازی‌های AAA یا پر خرج قادر به اجرا در رزولوشن واقعی ۴k در پلی‌استیشن ۴ پرو نیستند.

در نتیجه، تمام جزئیات در نسخه رایانه‌های شخصی نسبت به پلی‌استیشن ۴ پرو واضح‌تر به‌نظر می‌رسد. از طرف دیگر، تراکم روشنایی در پلی‌استیشن ۴ پرو بهبود یافته است گرچه احتمالا برخی از سلایق نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو و برخی دیگر هم نسخه رایانه‌های شخصی را بیشتر می‌پسندند.

تصویر اول PS4 Pro و تصویر دوم PC:

image_rise_of_the_tomb_raider_20_year_celebration-32969-3661_0002rottrcomparison2krphp

pcvsps4prorottr9ssx502_4kzqoef

مقایسه هر دو نسخه در یک تصویر:

rottrcomparison2krphppcvsps4prorottr9ssx5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.